wersja flash
regulamin

Po ładnych kilku latach rozglądania się po świecie dotarło do nas że, Polacy nie gęsi swoje rowery mają. I mogą a nawet powinni z nich korzystać, dla własnego zdrowia i radości naszej matki-ziemi. Nie zawsze jednak rower jest pod ręką - tzn raczej pod nogą. Niestety, w stolicy jednego z większych państw Unii Europejskiej nie funkcjonują uliczne wypożyczalnie rowerów a mapa profesjonalnych wypożyczalni jest nader uboga.
Mamy nadzieję, że mieszkańcom Warszawy i okolic - bliższych i dalszych, może naszym zagranicznym gościom, którzy coraz chętniej odwiedzają nasze miasto, w momencie braku a zarazem wewnętrznej potrzeby posiadania, choćby na chwilę, pięknego wynalazku jakim jest ROWER - pomożemy. Cóż bowiem piękniejszego jak zwiedzanie miasta wzdłuż skarpy wiślanej, meandrując oczywiście w poprzek... Może z naszym licencjonowanym i profesjonalnym przewodnikiem po Warszawie, który odkryje uroki mazowieckiego krajobrazu oraz tajemnice miejskiej historii i architektury? Lub z pilotem - opiekunem grupy, który pokaże okolice nieco dalsze z wierzbami pochylonymi nad wodą..
Chcemy również ułatwić korzystanie z naszych wypraw i wycieczek rowerowych, tym wszystkim uczestnikom, którzy mieszkają dalej od Warszawy. Nasze samochody z przyczepami rowerowymi zwykle wcześniej muszą wyjeżdżać, aby zdążyć na przylot grupy. Rodzi to pewne komplikacje w dostarczeniu rowerów przed wyjazdem. Można zatem wypożyczyć rower na czas trwania wyprawy.